Finské divadlo v Brně

29. 11. 2023

Milí příznivci finštiny a divadla,

všichni jste srdečně zváni na divadelní představení ve finském jazyce, které si připravili naše studentky a studenti pod vedením lektorky Elli Kulmaly. Dramatický kroužek současných i bývalých finštinářů letos opět hraje a tentokrát inscenuje vlastní tvorbu. Na pořadu dne budou strašidelné i jiné historky, které jsou tak všeobecně známé, že se přece musely stát... 😉 Tak přijďte posedět k táboráku!

Hrajeme opět dvakrát, opět v divadle Lumos (Křížová 95/20):

7. prosince (čtvrtek) v 18:00

8. prosince (pátek) v 19:00

Představení se odehraje ve finštině s česko- a anglickojazyčnou lokalizací. Letos je pro zájemce nově možnost si zajistit vstupenku dopředu a podpořit nás i skrze crowdfunding 🙂 Vybraná částka nám pomůže pokrýt náklady na pronájem divadelního studia.

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/…819

Odkaz na crowdfunding: https://www.startovac.cz/…aja

The drama club of current and former Finnish students is performing again this year, this time staging their own work. This year's topic are urban legends that are so well known that they must have happened... 😉 Come sit by the campfire!

We are performing twice again, again at Lumos (Křížová 95/20):

December 7 (Thursday) at 18:00

December 8 (Friday) at 19:00

The performance will be in Finnish with Czech and English localization. This year there is a new option for those interested to secure a ticket in advance and support us through crowdfunding 🙂 The amount raised will help us cover the cost of renting the theatre studio.

FB event link: https://www.facebook.com/…819

Crowdfunding link: https://www.startovac.cz/…aja


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info