8. listopadu 2023 od 18 hodin proběhl seznamovací večírek se studenty prvního ročníku baltistiky. Kromě nováčků se zúčastnili také kolegyně a kolegové z vyšších ročníků a stejně tak i vyučující. Sešli jsme se tedy v hojném počtu a bylo veselo. Čtyři náhodně vybrané týmy studentů prvního ročníku dostaly za úkol graficky ztvárnit různé symboly jednotlivých čtyř zemí, tedy Litvy, Lotyšska, Estonska a Finska, které následně prezentovaly. Nenechali jsme je ale na holičkách, měly možnost se radit se studenty vyšších ročníků. Kromě zábavy bylo k dispozici také drobné tematické občerstvení. Jak vše dopadlo, se můžete podívat v galerii níže.